BTA draudimas

2002 metais Latvijos kapitalo draudimo bendrovė BTA įsigijo 100% Lietuvos draudimo bendrovės „LTB Draudimas“ akcijų ir pradėjo veiklą Lietuvoje, pasivadinusi UAB „BTA DRAUDIMAS“. Po dešimties sėkmingos veiklos metų Lietuvoje, buvo priimtas BTA akcininkų sprendimas prijungti UAB „BTA DRAUDIMAS“ prie Latvijos draudimo bendrovės „BTA apdrošinašanas akciju sabiedriba“ (BTA akcinė draudimo bendrovė). Baigus prisijungimą, UAB „BTA DRAUDIMAS“ nustojo veikti kaip juridinis asmuo ir nuo 2011 metų sausio 1 d. tapo BTA akcinės draudimo bendrovės filialu Lietuvoje.

2010 metai BTA buvo intensyvūs pokyčių metai. Tikimasi, kad reorganizacijos procesas, lėmęs teigiamas permainas bendrovėje ne tik padės dar labiau optimizuoti įmonės resursus, stiprins draudimo grupės prekinį ženklą, bet svarbiausia, užtikrins sėkmingą tolesnį bendradarbiavimą, suteiks ilgalaikes ir stabilias finansines garantijas įmonės draudėjams bei partneriams.

Klientų poreikiai yra įmonės pagrindinis prioritetas. Todėl pernai draudimo bendrovė didelį dėmesį skyrė paslaugų kokybei gerinti, kuriant ne tik didesnę pridėtinę vertę klientui, bet ir keičiant pagrindinius kainodaros principus. Didelį dėmesį skirdami paslaugų prieinamumui ir aptarnavimui, pernai metais įmonė siekė sudaryti dar palankesnes sąlygas savo klientams įsigyti bendrovės teikiamas paslaugas jiems patogioje vietoje ir, svarbiausia, užtikrinti profesionalų paslaugų teikimą. Tą pasiekė ugdant personalą ir keliant jo kvalifikaciją.