UAB „MKE statyba“

UAB „MKE statyba“ įkurta 2005 metais. Vienas svarbiausių bendrovės pranašumų tas, kad įmonė buvo įsteigta, o ne perorganizuota iš kurios nors senų laikų statybų bendrovės. Modernus požiūris į atliekamus darbus ir jaunas, bet patyręs kolektyvas lėmė UAB „MKE statyba“ sėkmę ir leido įsitvirtinti tarp kitų statybų rinkos dalyvių. Šiandien bendrovėje dirba daugiau kaip dvidešimt nuolatinių darbuotojų, o atliekamų statybos darbų bei siūlomų paslaugų spektras nuolat didinamas. UAB „MKE statyba“ atlieka visus statybų darbus − nuo pamatų, nuotekų, vandentiekio ir šildymo sistemų montavimo iki vidaus bei išorės apdailos. Bendrovė gali dirbti ir kaip rangovė, ir kaip subrangovė. Prioritetinėmis sritimis šiandien laiko vėdinamųjų fasadų šiltinimo bei apdailos darbus [8].
Bendrovei tik pradėjus plėtoti veiklą, specialistai vykdė daugelio individualių būstų šiltinimo ir fasadų apdailos darbus, tačiau paslaugų spektras nuolat didėjo. Palyginti per trumpą įmonės gyvavimo laiką specialistams teko darbuotis daugelyje skirtingos paskirties objektų. Įgyvendinti projektai – Vilniuje, Rato gatvėje, esantis daugiaaukštis gyvenamasis namas „Valakampių rezidencija“ bei blokuotas gyvenamasis namas Raisteniškėse, šalia Klevinės kaimo.
Teikiamos paslaugos: gyvenamųjų namų statyba, fasadų apdaila ir remontas, stogų įrengimas, interjeras, apdaila. 
Įmonė taiko vadinamąją trisluoksnio šiltinimo sistemą, be oro tarpo. Tai kompleksinė sistema, kurią sudaro putų polistireno ar akmens vatos sluoksnis, plokščių tvirtinimo klijai, armavimo tinklelis, potinkinis gruntas, įvairus dekoratyvusis tinkas bei reikalingi tvirtinamieji ir kiti elementai. Šioje sistemoje nėra ventiliuojamo oro tarpo, laikančioji konstrukcija glaudžiai liečiasi su termoizoliacine medžiaga. Mūrijant trisluoksnės konstrukcijos sieną, termoizoliacinė medžiaga (mineralinė vata arba putų polistirenas) tvirtinama prie laikančiojo mūro ir tinkuojama pagal technologines schemas. Tinkavimo darbų eiliškumą, mazgus, detales savo rekomendacijose pateikia šiltinimo sistemų pardavėjai [8].
Stogų įrengimas gali būti: betoninės čerpės, bituminės čerpės, plieninės čerpės, akmeninis stogas.