Skaičiavimo laikas: 2,4135824s
Galimų variantų skaičius: 720
Kiekybinė ir kokybinė informacija susijusi su alternatyvomis
Kriterijai apibūdinantys alternatyvas*Matavimo vienetaiKriterijaus svoris (svertinis koeficientas)Palygintos alternatyvos
Šiaudų
Skiedrų
Kanapių pluošto vata
Kieto kuro katilas
Šiaudų
Skiedrų
Celiuliozės vata
Kieto kuro katilas
Šiaudų
Skiedrų
Kanapių pluošto vata
Joninis-elektroninis
Šiaudų
Skiedrų
Celiuliozės vata
Joninis-elektroninis
Šiaudų
Šiaudų, nendrių
Kanapių pluošto vata
Kieto kuro katilas
Šiaudų
Šiaudų, nendrių
Celiuliozės vata
Kieto kuro katilas
Šiaudų
Šiaudų, nendrių
Celiuliozės vata
Joninis-elektroninis
Šiaudų
Šiaudų, nendrių
Kanapių pluošto vata
Joninis-elektroninis
Karkasinės
Skiedrų
Celiuliozės vata
Kieto kuro katilas
Karkasinės
Skiedrų
Kanapių pluošto vata
Kieto kuro katilas
Karkasinės
Skiedrų
Celiuliozės vata
Joninis-elektroninis
Karkasinės
Šiaudų, nendrių
Celiuliozės vata
Kieto kuro katilas
Karkasinės
Skiedrų
Kanapių pluošto vata
Joninis-elektroninis
Karkasinės
Šiaudų, nendrių
Kanapių pluošto vata
Kieto kuro katilas
Karkasinės
Šiaudų, nendrių
Celiuliozės vata
Joninis-elektroninis
Karkasinės
Šiaudų, nendrių
Kanapių pluošto vata
Joninis-elektroninis
Kaina-Lt/m20,2100100100100100100100100210210210210210210210210
Sienos storis-mm0,05500500500500500500500500250250250250250250250250
Šilumos varža+m2*K/W0,148,58,58,58,58,58,58,58,56,756,756,756,756,756,756,756,75
Darbų atlikimo sezoniškumas+Points0,052222222244444444
Papildomi apdailos darbai+Points0,092222222222222222
Ilgaamžiškumas+Year0,0970707070707070705050505050505050
Statybos trukmė (150 kv.m)-Days0,190909090909090907575757575757575
Rekonstrukcijos galimybės+Points0,081111111122222222
Ekologiškumas-Points0,21111111133333333
Kaina-Lt/m20,168080808015015015015080808015080150150150
Ekologiškumas-Points0,21111111111111111
Ilgaamžiškumas+Year0,1840404040505050504040405040505050
Minimalus nuolydžio kampas-degree0,0733333333353535353333333533353535
Statybos trukmė (150 kv.m)-Days0,110101010151515151010101510151515
Darbų atlikimo sezoniškumas+Points0,033333222233323222
Stogo priedai+Points0,041111222211121222
Atstumas tarp gegnių+m0,041111111111111111
Svoris-kg/m20,0810101010303030301010103010303030
Šilumos izoliacinės savybės-Points0,063333111133313111
Priežiūra-Points0,041111111111111111
Kaina-Lt/m30,19280170280170280170170280170280170170280280170280
Ekologiškumas-Points0,191313133131331131
Šilumos laidumo koeficientas-λD[W/(m*K)]0,190,040,0390,040,0390,040,0390,0390,040,0390,040,0390,0390,040,040,0390,04
Tankis+kg/m30,0840284028402828402840282840402840
Atsparumas slėgimui+kPA0,051111111111111111
Savitoji orinė varža+kPA*s/m20,0826,126,126,16,126,126,16,1226,12
Degumo klasė-Points0,065252522525225525
Oro laidumo koeficientas-m3/m*s*Pa0,050,000120,000120,000120,000120,000120,000120,000120,000120,000120,000120,000120,000120,000120,000120,000120,00012
Garso sugertis+αw0,070,80,780,80,780,80,780,780,80,780,80,780,780,80,80,780,8
Vandens įmirkis-kg/m20,041,31,51,31,51,31,51,51,31,51,31,51,51,31,31,51,3
Ekologiškumas-Points0,243333333333333333
Kaina-Lt0,244500450079207920450045007920792045004500792045007920450079207920
Katilinės dydis-m20,086611661166161611
Atsipirkimo laikas-Year0,143388338833838388
Darbo rėžimai+Points0,082222222222222222
Papildomi šildymo prietaisai+Points0,081111111111111111
Dūmtraukis+Points0,071122112211212122
Suma svertinių koeficientų normalizuotų maksimizuotų (projekto pliusų) projeko pliusų susijusių su alternatyvomis0,0725970,0757850,0755130,0787010,0760130,0792010,0821170,0789290,0773210,0741330,0802370,0807370,0770490,0775490,0836530,080465
Suma svertinių koeficientų normalizuotų minimizuotų (projekto minusų) susijusių su alternatyvomis0,1473860,1502990,1564580,1593710,157480,1603930,1694650,1665520,1684490,1655360,1775210,1785430,1746080,175630,1876150,184702
Alternatyvos reikšmingumas0,262067050,261582860,253996890,253922540,253338580,253306060,246901660,246595750,243099560,242828830,237543640,23714320,236980,236549360,232496280,23165574
Alternatyvos prioritetiškumas

1

2345678910111213141516
Alternatyvos naudingumo laipsnis, (%)100%99,82%96,92%96,89%96,67%96,66%94,21%94,1%92,76%92,66%90,64%90,49%90,43%90,26%88,72%88,4%