Skaičiavimo laikas: 1,8188648s
Galimų variantų skaičius: 240
Kiekybinė ir kokybinė informacija susijusi su alternatyvomis
Kriterijai apibūdinantys alternatyvas*Matavimo vienetaiKriterijaus svoris (svertinis koeficientas)Palygintos alternatyvos
Pusgaminiai
Poilsis po darbo
Šokio pamokos
Sutikti dirbti įmonės viceprezidente
Pusgaminiai
Poilsis po darbo
Aerobika
Sutikti dirbti įmonės viceprezidente
Greitas maistas
Poilsis po darbo
Šokio pamokos
Sutikti dirbti įmonės viceprezidente
Greitas maistas
Poilsis po darbo
Aerobika
Sutikti dirbti įmonės viceprezidente
Pusgaminiai
Poilsis po darbo
Šokio pamokos
Toliau dirbti marketingo skyriaus direktorės pareigose
Pusgaminiai
Poilsis po darbo
Aerobika
Toliau dirbti marketingo skyriaus direktorės pareigose
Greitas maistas
Poilsis po darbo
Šokio pamokos
Toliau dirbti marketingo skyriaus direktorės pareigose
Greitas maistas
Poilsis po darbo
Aerobika
Toliau dirbti marketingo skyriaus direktorės pareigose
Pusgaminiai
Pertraukos darbo metu
Šokio pamokos
Sutikti dirbti įmonės viceprezidente
Pusgaminiai
Pertraukos darbo metu
Aerobika
Sutikti dirbti įmonės viceprezidente
Greitas maistas
Pertraukos darbo metu
Šokio pamokos
Sutikti dirbti įmonės viceprezidente
Greitas maistas
Pertraukos darbo metu
Aerobika
Sutikti dirbti įmonės viceprezidente
Pusgaminiai
Pertraukos darbo metu
Šokio pamokos
Toliau dirbti marketingo skyriaus direktorės pareigose
Pusgaminiai
Pertraukos darbo metu
Aerobika
Toliau dirbti marketingo skyriaus direktorės pareigose
Greitas maistas
Pertraukos darbo metu
Šokio pamokos
Toliau dirbti marketingo skyriaus direktorės pareigose
Greitas maistas
Pertraukos darbo metu
Aerobika
Toliau dirbti marketingo skyriaus direktorės pareigose
Kaina-LT0,310101010101010101010101010101010
Skonis+Balai0,23322332233223322
Poveikis sveikatai+Balai0,22211221122112211
Sugaištas laikas-Balai0,22211221122112211
Pasirinkimo galimybės+Balai0,13322332233223322
Trukmė+Val.0,2515151515151515150,750,750,750,750,750,750,750,75
Sąlygos poilsiui realizuoti+Balai0,23333333322222222
Reikšmingumas+Balai0,13333333322222222
Poilsio būdas+Balai0,053333333322222222
Produktyvumas po poilsio+Balai0,23333333322222222
Kaina-LT0,2520202020202020202020202020202020
Vieta+Balai0,23232323232323232
Sveikatos galimybės+Balai0,24444444444444444
Įdomumas+Balai0,15555555555555555
Fizinis krūvis+Balai0,13333333333333333
Sąlygos sportavimui+Balai0,154545454545454545
Atlyginimas+0,22700270027002700160016001600160027002700270027001600160016001600
Atsakomybė-Balai0,045555333355553333
Pasitenkinimas darbu+Balai0,15555333355553333
Didelis darbo krūvis-Balai0,045555555555555555
Patiriamas nerimo ir streso lygis-Balai0,075555555555555555
Savimotyvacija+Balai0,085555333355553333
Tobulėjimo galimybės+Balai0,15555444455554444
Įmonės politikos aiškumas+Balai0,094444333344443333
Karjeros galimybės+Balai0,12222444422224444
Darbo pastovumas+Balai0,054444444444444444
Darbo sąlygos+Balai0,085555333355553333
Santykis su darbuotojais+Balai0,074444333344443333
Suma svertinių koeficientų normalizuotų maksimizuotų (projekto pliusų) projeko pliusų susijusių su alternatyvomis0,2201870,2172710,2043530,2014370,2055870,2026710,1897530,1868370,1781630,1752470,1623290,1594130,1635630,1606470,1477290,144813
Suma svertinių koeficientų normalizuotų minimizuotų (projekto minusų) susijusių su alternatyvomis0,0610420,0610420,0527080,0527080,0597920,0597920,0514580,0514580,0610420,0610420,0527080,0527080,0597920,0597920,0514580,051458
Alternatyvos reikšmingumas0,271730190,268814190,264046010,261130010,258207740,255291740,250896060,247980060,229706190,226790190,222022010,219106010,216183740,213267740,208872060,20595606
Alternatyvos prioritetiškumas

1

2345678910111213141516
Alternatyvos naudingumo laipsnis, (%)100%98,93%97,17%96,1%95,02%93,95%92,33%91,26%84,53%83,46%81,71%80,63%79,56%78,49%76,87%75,79%