Skaičiavimo laikas: 4,1457108s
Galimų variantų skaičius: 184
Kiekybinė ir kokybinė informacija susijusi su alternatyvomis
Kriterijai apibūdinantys alternatyvas*Matavimo vienetaiKriterijaus svoris (svertinis koeficientas)Palygintos alternatyvos
"Ar sutiktumėt parduoti už...?" taktika
267_09
"Ar sutiktumėt parduoti už...?" taktika
245_06
Patrauklios alternatyvos taktika
267_09
Patrauklios alternatyvos taktika
245_06
Siūloma pirkimo kaina yra paskutinė, už kurią būtų galima pirkti+balai0,140,0350,0350,0350,035
Galimybė vėliau pirkėjui susisiekti su pardavėju „iš smalsumo“ ar „tik pasiteirauti“+balai0,280,01750,01750,12250,1225
Pirkėjas agentui ar pardavėjui pasako, kad jis matė kitą panašų namą, kuris jį labai sudomino+balai0,130,016250,016250,048750,04875
Vertės ir kokybės santykis vyro požiūriu+balai0,180,0270,0270,0630,063
Vertės ir kokybės santykis žmonos požiūriu+balai0,170,0231820,0231820,0618180,061818
Pirkėjas neturi daugiau iš kur paimti pinigų+balai0,230,0613330,0613330,0536670,053667
Pirkėjas tiesiogiai, ne per NT agentą, pardavėjo paklausia: “Kokia yra žemiausia kaina, už kurią sutiktumėte parduoti?“+balai0,280,0741180,0741180,0658820,065882
Pirkėjas atsitraukia „pergalvoti“ naujos pardavimo kainos užsimindamas, kad galbūt sutiks pirkti už tą kainą+balai0,240,0533330,0533330,0666670,066667
Sekančio susitikimo metu pirkėjas atmeta kainą kuri jam buvo pasiūlyta ir vėl vilkina, laukdamas iš kitos pusės nuolaidų+balai0,140,0190910,0190910,0509090,050909
Netikėtas nuosavybės pardavimo aukcionas+balai0,190,0831250,0831250,0118750,011875
Reikalingas laikotarpis-balai10,1666670,1666670,3333330,333333
Nervinė įtampa-balai0,880,220,220,220,22
Ar daug informacijos reikia turėti pirkėjui-balai0,450,0803570,0803570,1446430,144643
Informacijos patikimumas-balai0,420,0646150,0646150,1453850,145385
Baimė, kad kitas nupirks patinkantį butą-balai0,720,180,180,180,18
Baimė, kad pasikeis kaina-balai10,250,250,250,25
Nuovargis dėl ilgai užsitęsusios tinkamo būsto paieškos-balai0,230,0383330,0383330,0766670,076667
Ar reikalinga pirkėjui patirtis-balai0,430,1290,1290,0860,086
Ar daug reikia pirkėjui derybinių sugebėjimų-balai0,380,1209090,1209090,0690910,069091
Balso analizė+balai0,450,11250,11250,11250,1125
Gyvenamasis rajonas+kv.m.0,09920,02480,02480,02480,0248
Pasiūlos kaina-Lt0,09880,0238280,0255720,0238280,025572
Buto plotas+balai0,08910,0233360,0212140,0233360,021214
Namo techninė būklė+balai0,08640,02160,02160,02160,0216
Namo tipas (išorinės sienos)+balai0,05660,014150,014150,014150,01415
Atstumas nuo pagrindinės gatvės+balai0,0680,01360,02040,01360,0204
Vaizdas pro langus+balai0,05660,014150,014150,014150,01415
Parkavimo galimybės prie namo+balai0,05640,01410,01410,01410,0141
Buto būklė+balai0,05370,010740,016110,010740,01611
Ar yra balkonas arba terasa+balai0,05160,01290,01290,01290,0129
Langų orientacija pasaulio šalių atžvilgiu (natūralus apšvietimas)+balai0,05110,010220,015330,010220,01533
Teritorijos sutvarkymas+balai0,04670,0116750,0116750,0116750,011675
Prestižas+balai0,04580,011450,011450,011450,01145
Atstumas iki vandens telkinio, parko, žaliųjų zonų+balai0,0380,00950,00950,00950,0095
Atstumas iki mokyklos, arba vaikų darželio+balai0,03510,010530,007020,010530,00702
Atstumas iki transporto stotelės+balai0,03440,0114670,0057330,0114670,005733
Atstumas iki didesnio prekybos centro+balai0,03240,01080,00540,01080,0054
Suma svertinių koeficientų normalizuotų maksimizuotų (projekto pliusų) projeko pliusų susijusių su alternatyvomis0,747450,7479640,9175860,9181
Suma svertinių koeficientų normalizuotų minimizuotų (projekto minusų) susijusių su alternatyvomis1,2737091,2754531,5289471,530691
Alternatyvos reikšmingumas2,278315722,276736482,192893412,19195439
Alternatyvos prioritetiškumas1234
Alternatyvos naudingumo laipsnis, (%)100%99,93%96,25%96,21%