Skaičiavimo laikas: 4,7760664

Pasirinkite objektų grupę  


Apie pasirinktą grupę
Normatyviniai dokumentai

Kokybinis ir kiekybinis alternatyvų aprašymas:

Kiekybinė ir kokybinė informacija susijusi su alternatyvomis
Kriterijai apibūdinantys alternatyvas*Matavimo vienetaiKriterijaus svoris (svertinis koeficientas)Palygintos alternatyvos
Apple Iphone 4S 16GBSamsung Galaxy SIISamsung Galaxy AceSamsung Galaxy S PlusHTC Desire HDHTC Incredible SHTC SensationHTC Wildfire SNokia C7Nokia N8Nokia N9ZTE BladeHuawei U8650
Kaina-Lt0,3219917897491149154916891699799109912491779499579
Svoris-g0,05140113113119164135,5148105130135135110120
Procesorius+GHz0,122,40,81,4112,40,60,680,6810,60,6
Operatyvioji atmintis+Mb0,151210242785127687687685122567681024512512
Ekrano dydis+coliai0,0253,54,33,544,344,33,23,53,53,93,53,5
Ekrano aktyviųjų taškų tankumas+PPI0,025330217165233217233256180210210251267165
Ekrano tipas+balai0,0254423222133311
Vaizdo kameros efektyvūs taškai+MP0,058855888581283,153,15
Vidinė atmintis+GB0,0516162881,192,5816160,150,16
Operacinė sistema+balai0,052333333311133
Maksimalus budėjimo laikas+valandos0,2200710640480490290350360552390380192400
Spalvos+vnt0,0252332221436411
*- Simbolis „+(-)“ parodo, kad didesnė (mažesnė) kriterijaus reikšmė atitinka didesnį reikšmingumą vartotojui (suinteresuotoms grupėms)

Kiekybinė ir kokybinė informacija susijusi su alternatyvomis
Kriterijai apibūdinantys alternatyvas*Matavimo vienetaiKriterijaus svoris (svertinis koeficientas)Palygintos alternatyvos
Galimybė pagerinti analizuojamą kriterijų %
Galimas alternatyvos rinkos vertės padidėjimas %, įtakojamas pirmiau padidėjusios kriterijaus vertės
Apple Iphone 4S 16GBSamsung Galaxy SIISamsung Galaxy AceSamsung Galaxy S PlusHTC Desire HDHTC Incredible SHTC SensationHTC Wildfire SNokia C7Nokia N8Nokia N9ZTE BladeHuawei U8650
Kaina-Lt0,32199
(77,31%)
(23,1924%)
1789
(72,11%)
(21,6322%)
749
(33,38%)
(10,0134%)
1149
(56,57%)
(16,9713%)
1549
(67,79%)
(20,3357%)
1689
(70,46%)
(21,1368%)
1699
(70,63%)
(21,1889%)
799
(37,55%)
(11,2641%)
1099
(54,6%)
(16,3785%)
1249
(60,05%)
(18,0144%)
1779
(71,95%)
(21,5852%)
499
(0%)
(0%)
579
(13,82%)
(4,1451%)
Svoris-g0,05140
(25%)
(1,25%)
113
(7,08%)
(0,354%)
113
(7,08%)
(0,354%)
119
(11,76%)
(0,5882%)
164
(35,98%)
(1,7988%)
135,5
(22,51%)
(1,1255%)
148
(29,05%)
(1,4527%)
105
(0%)
(0%)
130
(19,23%)
(0,9615%)
135
(22,22%)
(1,1111%)
135
(22,22%)
(1,1111%)
110
(4,55%)
(0,2273%)
120
(12,5%)
(0,625%)
Procesorius+GHz0,12
(20%)
(2%)
2,4
(0%)
(0%)
0,8
(200%)
(20%)
1,4
(71,43%)
(7,1429%)
1
(140%)
(14%)
1
(140%)
(14%)
2,4
(0%)
(0%)
0,6
(300%)
(30%)
0,68
(252,94%)
(25,2941%)
0,68
(252,94%)
(25,2941%)
1
(140%)
(14%)
0,6
(300%)
(30%)
0,6
(300%)
(30%)
Operatyvioji atmintis+Mb0,1512
(100%)
(10%)
1024
(0%)
(0%)
278
(268,35%)
(26,8345%)
512
(100%)
(10%)
768
(33,33%)
(3,3333%)
768
(33,33%)
(3,3333%)
768
(33,33%)
(3,3333%)
512
(100%)
(10%)
256
(300%)
(30%)
768
(33,33%)
(3,3333%)
1024
(0%)
(0%)
512
(100%)
(10%)
512
(100%)
(10%)
Ekrano dydis+coliai0,0253,5
(22,86%)
(0,5714%)
4,3
(0%)
(0%)
3,5
(22,86%)
(0,5714%)
4
(7,5%)
(0,1875%)
4,3
(0%)
(0%)
4
(7,5%)
(0,1875%)
4,3
(0%)
(0%)
3,2
(34,37%)
(0,8594%)
3,5
(22,86%)
(0,5714%)
3,5
(22,86%)
(0,5714%)
3,9
(10,26%)
(0,2564%)
3,5
(22,86%)
(0,5714%)
3,5
(22,86%)
(0,5714%)
Ekrano aktyviųjų taškų tankumas+PPI0,025330
(0%)
(0%)
217
(52,07%)
(1,3018%)
165
(100%)
(2,5%)
233
(41,63%)
(1,0408%)
217
(52,07%)
(1,3018%)
233
(41,63%)
(1,0408%)
256
(28,91%)
(0,7227%)
180
(83,33%)
(2,0833%)
210
(57,14%)
(1,4286%)
210
(57,14%)
(1,4286%)
251
(31,47%)
(0,7869%)
267
(23,6%)
(0,5899%)
165
(100%)
(2,5%)
Ekrano tipas+balai0,0254
(0%)
(0%)
4
(0%)
(0%)
2
(100%)
(2,5%)
3
(33,33%)
(0,8333%)
2
(100%)
(2,5%)
2
(100%)
(2,5%)
2
(100%)
(2,5%)
1
(300%)
(7,5%)
3
(33,33%)
(0,8333%)
3
(33,33%)
(0,8333%)
3
(33,33%)
(0,8333%)
1
(300%)
(7,5%)
1
(300%)
(7,5%)
Vaizdo kameros efektyvūs taškai+MP0,058
(50%)
(2,5%)
8
(50%)
(2,5%)
5
(140%)
(7%)
5
(140%)
(7%)
8
(50%)
(2,5%)
8
(50%)
(2,5%)
8
(50%)
(2,5%)
5
(140%)
(7%)
8
(50%)
(2,5%)
12
(0%)
(0%)
8
(50%)
(2,5%)
3,15
(280,95%)
(14,0476%)
3,15
(280,95%)
(14,0476%)
Vidinė atmintis+GB0,0516
(0%)
(0%)
16
(0%)
(0%)
2
(700%)
(35%)
8
(100%)
(5%)
8
(100%)
(5%)
1,1
(1354,55%)
(67,7273%)
9
(77,78%)
(3,8889%)
2,5
(540%)
(27%)
8
(100%)
(5%)
16
(0%)
(0%)
16
(0%)
(0%)
0,15
(10566,67%)
(528,3333%)
0,16
(9900%)
(495%)
Operacinė sistema+balai0,052
(50%)
(2,5%)
3
(0%)
(0%)
3
(0%)
(0%)
3
(0%)
(0%)
3
(0%)
(0%)
3
(0%)
(0%)
3
(0%)
(0%)
3
(0%)
(0%)
1
(200%)
(10%)
1
(200%)
(10%)
1
(200%)
(10%)
3
(0%)
(0%)
3
(0%)
(0%)
Maksimalus budėjimo laikas+valandos0,2200
(255%)
(51%)
710
(0%)
(0%)
640
(10,94%)
(2,1875%)
480
(47,92%)
(9,5833%)
490
(44,9%)
(8,9796%)
290
(144,83%)
(28,9655%)
350
(102,86%)
(20,5714%)
360
(97,22%)
(19,4444%)
552
(28,62%)
(5,7246%)
390
(82,05%)
(16,4103%)
380
(86,84%)
(17,3684%)
192
(269,79%)
(53,9583%)
400
(77,5%)
(15,5%)
Spalvos+vnt0,0252
(200%)
(5%)
3
(100%)
(2,5%)
3
(100%)
(2,5%)
2
(200%)
(5%)
2
(200%)
(5%)
2
(200%)
(5%)
1
(500%)
(12,5%)
4
(50%)
(1,25%)
3
(100%)
(2,5%)
6
(0%)
(0%)
4
(50%)
(1,25%)
1
(500%)
(12,5%)
1
(500%)
(12,5%)
*- Simbolis „+(-)“ parodo, kad didesnė (mažesnė) kriterijaus reikšmė atitinka didesnį reikšmingumą vartotojui (suinteresuotoms grupėms)