Skaičiavimo laikas: 1,726801

Pasirinkite objektų grupę  


Apie pasirinktą grupę
Normatyviniai dokumentai

Kokybinis ir kiekybinis alternatyvų aprašymas:

Kiekybinė ir kokybinė informacija susijusi su alternatyvomis
Kriterijai apibūdinantys alternatyvas*Matavimo vienetaiKriterijaus svoris (svertinis koeficientas)Palygintos alternatyvos
Apple iPad 2 WiFi + 3G 16GBApple iPad 2 WiFi + 3G 64GBHP Slate 2 Z670 WiFi 64GBAsus Eee Pad Prime TF201-1B064ASamsung Galaxy Tab 10.1 P7500 64GB 3G+WiFiSony S1 SGPT111 9,4'' LCD
Kaina-Lt20206926992559179926991979
Ekrano dydis+Col179,79,78,910,110,19,4
Ekrano raiška+Pix15786432786432786432102400010240001024000
3G ryšys+yra/nėra13111011
Kamera+MPix9553835
Talpa+GB7166464326416
Procesorius+GHz6111,51,411
Baterija+val.510107,512108
Svoris-g4601601690537599599
Garantija+m.4111221
*- Simbolis „+(-)“ parodo, kad didesnė (mažesnė) kriterijaus reikšmė atitinka didesnį reikšmingumą vartotojui (suinteresuotoms grupėms)

Kiekybinė ir kokybinė informacija susijusi su alternatyvomis
Kriterijai apibūdinantys alternatyvas*Matavimo vienetaiKriterijaus svoris (svertinis koeficientas)Palygintos alternatyvos
Galimybė pagerinti analizuojamą kriterijų %
Galimas alternatyvos rinkos vertės padidėjimas %, įtakojamas pirmiau padidėjusios kriterijaus vertės
Apple iPad 2 WiFi + 3G 16GBApple iPad 2 WiFi + 3G 64GBHP Slate 2 Z670 WiFi 64GBAsus Eee Pad Prime TF201-1B064ASamsung Galaxy Tab 10.1 P7500 64GB 3G+WiFiSony S1 SGPT111 9,4'' LCD
Kaina-Lt202069
(13,05%)
(2,61%)
2699
(33,35%)
(6,6691%)
2559
(29,7%)
(5,9398%)
1799
(0%)
(0%)
2699
(33,35%)
(6,6691%)
1979
(9,1%)
(1,8191%)
Ekrano dydis+Col179,7
(4,12%)
(0,701%)
9,7
(4,12%)
(0,701%)
8,9
(13,48%)
(2,2921%)
10,1
(0%)
(0%)
10,1
(0%)
(0%)
9,4
(7,45%)
(1,266%)
Ekrano raiška+Pix15786432
(30,21%)
(4,5312%)
786432
(30,21%)
(4,5312%)
786432
(30,21%)
(4,5312%)
1024000
(0%)
(0%)
1024000
(0%)
(0%)
1024000
(0%)
(0%)
3G ryšys+yra/nėra131
(0%)
(0%)
1
(0%)
(0%)
1
(0%)
(0%)
0
(begalybė%)
(begalybė%)
1
(0%)
(0%)
1
(0%)
(0%)
Kamera+MPix95
(60%)
(5,4%)
5
(60%)
(5,4%)
3
(166,67%)
(15%)
8
(0%)
(0%)
3
(166,67%)
(15%)
5
(60%)
(5,4%)
Talpa+GB716
(300%)
(21%)
64
(0%)
(0%)
64
(0%)
(0%)
32
(100%)
(7%)
64
(0%)
(0%)
16
(300%)
(21%)
Procesorius+GHz61
(50%)
(3%)
1
(50%)
(3%)
1,5
(0%)
(0%)
1,4
(7,14%)
(0,4286%)
1
(50%)
(3%)
1
(50%)
(3%)
Baterija+val.510
(20%)
(1%)
10
(20%)
(1%)
7,5
(60%)
(3%)
12
(0%)
(0%)
10
(20%)
(1%)
8
(50%)
(2,5%)
Svoris-g4601
(10,65%)
(0,426%)
601
(10,65%)
(0,426%)
690
(22,17%)
(0,887%)
537
(0%)
(0%)
599
(10,35%)
(0,414%)
599
(10,35%)
(0,414%)
Garantija+m.41
(100%)
(4%)
1
(100%)
(4%)
1
(100%)
(4%)
2
(0%)
(0%)
2
(0%)
(0%)
1
(100%)
(4%)
*- Simbolis „+(-)“ parodo, kad didesnė (mažesnė) kriterijaus reikšmė atitinka didesnį reikšmingumą vartotojui (suinteresuotoms grupėms)